Proč u nás nakupovat?

Ke dveřím, Vám přineseme vždy jen ty nejčerstvější potraviny.

  • Ovoce, zeleninu a pečivo a další zboží odebíráme od ověřených, Vám známých dodavatelů: Hypermarket Albert, Tesco Extra. Nakupujeme vždy těsně před tím, než k Vám vyrazíme. Potraviny ani žádné jiné zboží nikdy neskladujeme. Díky tomu k Vám dovezeme vždy opravdu jen nejčerstvější nákup.  


Široký výběr sortimentu, vše na jednom místě.
 
 

  • Nabízíme široký sortiment zboží od trvanlivých, čerstvých, chlazených či mražených potravin přes nápoje, drogérii, BIO výrobky až po potřeby pro děti a zvířata. V našem sortimentu najdete takéalkoholické a tabákové výrobky. 
    (Alkohol a tabákové výrobky prodáváme pouze osobám starším 18 let. Při převzetí bude ověřen Váš věk.)


Úspora Vašeho drahocenného času a nakupování on-line.
 

  • Díky priletime.cz už nebudete muset trávit svůj volný čas v supermarketu. Konec čekání ve frontě na kasu. Zboží si kdykoli objednáte například z pohodlí vašeho domova a my Vám ho ve vámi zvolený den a čas přivezeme.  


Náš kurýr až k Vašim dveřím. Konec tahání se s nákupem.
 

  • Náš kurýr je tu výhradně pro Vás. Nákup Vám přinese s úsměvem až k vašim dveřím a vy už si ho pouze narovnáte kam potřebujete.  


Vaše spokojenost = naše priorita.
 

  • Na Vaši spokojenosti nám opravdu záleží, chceme, abyste se k nám rádi vraceli, proto co Vám slíbíme, to vždy dodržíme. Za časy předání a správnost objednávky ručíme. Ke každému problému přistupujeme individuálně a snažíme se ho vyřešit k co největší spokojenosti zákazníka.