Poděbradka ProLinie jemně perlivá s příchutí malina 1,5l

Poděbradka ProLinie jemně perlivá s příchutí malina 1,5l Momentálně vyprodáno
0 Kč s DPH
(0 Kč/l)
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0001233
PoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradka
Popis a složení

Popis produktu: Minerální voda ochucená, sycená, se sladidly, s příchutí maliny. Sladký život bez cukru. Osvěžující příchuť ovoce v jemně perlivé minerální vodě bez cukru. Správná volba pro štíhlou linii a aktivní životní styl. Bez konzervantů. Pít a zlehka si žít.

Alergeny: Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Výživové hodnoty:

 

 Ve 100 ml výrobku:

 Energetická hodnota

 4 kJ / 1 kcal

 Tuky

 0 g

 - z toho nasycené mastné kyseliny

 0 g

 Sacharidy

 0 g

 - z toho cukry

 0 g

 Bílkoviny

 0 g

 Sůl

 0,12 g

 

Výtah z chemické analýzy RLPLZ Karlovy Vary:

 

 Minerální složení:

 Kationty (mg/l):

 

 Na⁺

 464

 K⁺

 58,5

 Mg²⁺

 63,1

 Ca²⁺

 158

 Anionty (mg/l):

 

 F-

 1,2

 CI-

 400

 SO₄²-

 79,3

 HCO₃-

 13200

 

Bio: Ne

Lepek: Ne

Dia: Ne

Český výrobek: Ano

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Ačkoliv se snažíme, aby zde uvedené informace byly správné a vždy aktualizované, doporučujeme Vám si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat pouze na zde uvedené informace.

Obrázky jednotlivých produktů jsou pouze ilustrační a mohou se tak lišit od skutečných produktů, které jsou aktuálně skladem či budou naskladněny.