Poděbradka jemně perlivá s příchutí lesní plody 1,5l

Poděbradka jemně perlivá s příchutí lesní plody 1,5l Momentálně vyprodáno
0 Kč s DPH
(0 Kč/l)
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0001230
PoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradka
Popis a složení

Popis Produktu: Jemně sycená minerální voda s příchutí lesních plodů. Uvidíte, že se k této jedinečné chuti vrátíte. Už nevolejte do lesa, radši si dopřávejte Poděbradku Lesní plody jemně perlivou. Odželezněno.

Výživové hodnoty:

 

 Ve 100 ml výrobku:

 Energetická hodnota

 91 kJ /21 kcal

 

 

 Minerální složení:

 Kationty (mg/l):

 

 Na⁺

 363

 K⁺

 47,6

 Mg²⁺

 50,1

 Ca²⁺

 144

 Anionty (mg/l):

 

 F-

 1,16

 CI-

 377

 SO₄²-

 74

 HCO₃-

 982

 

Bio: Ne

Lepek: Ne

Dia: Ne

Český výrobek: Ano

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Ačkoliv se snažíme, aby zde uvedené informace byly správné a vždy aktualizované, doporučujeme Vám si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat pouze na zde uvedené informace.

Obrázky jednotlivých produktů jsou pouze ilustrační a mohou se tak lišit od skutečných produktů, které jsou aktuálně skladem či budou naskladněny.