Monster Rehab Tea + Lemonade + Energy 500ml

Monster Rehab Tea + Lemonade + Energy 500ml Momentálně vyprodáno
0 Kč s DPH
(0 Kč/l)
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0005158
Popis a složení

Popis produktu: Čaj+limonáda+energy. Nesycený hypotonický ovocný energetický nápoj obsahující taurin, kofein, ženšen, L-karnitin a vitamíny skupiny B, s cukrem a sladidly. Zrovna jsme si užívali Rehab pool party ve Vegas, koumali nad záchranou pro vyprahlá ústa, obdivovali průvod božských těl a uvažovali nad výhodou dvojité sázky, když mi krupiér ukázal žolíka a mně to došlo!
Potřebujeme nový nápoj, jeden, co dokáže všechno: trojí sílu, která uhasí žízeň, nakopne tě a dokonale sedne po náročném dni. Osvěžit, rehydratovat, revitalizovat, nebo-li jinými slovy: Regeneruj fantastickým mixem čaje, limonády, iontů a naší úžasné Rehab energetické směsi, která tě nastartuje!

Složení: Voda, Citronová šťáva z koncentrátu (5%), Glukózový sirup, Taurin (0,4%), Regulátory kyselosti (citronany sodné, fosforečnany draselné, mléčnan vápenatý), Kyselina (kyselina citronová), Minerální látky (mléčnan hořečnatý), Extrakt z černého čaje (0,1%), Extrakt z kořene ženšenu (0,08%), Aroma, Kofein (0,03%), Konzervant (kyselina sorbová), Sladidla (sukralosa, acesulfam K), Vitaminy (B3, B5, B6, B12), Koncentrovaná kokosová voda, Chlorid sodný, Ovocné pyré z koncentrátu (akai, goji, mangosteen), L-karnitin-L-vinan (0,002%), D-glukutonolakton, Extrakt ze semen guarany, Inositol. Se sladidly.

Alergeny: Neuvádí se

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Ačkoliv se snažíme, aby zde uvedené informace byly správné a vždy aktualizované, doporučujeme Vám si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat pouze na zde uvedené informace.

Obrázky jednotlivých produktů jsou pouze ilustrační a mohou se tak lišit od skutečných produktů, které jsou aktuálně skladem či budou naskladněny.