Monster Energy ULTRA RED sycený energetický nápoj 500ml

Monster Energy ULTRA RED sycený energetický nápoj 500ml Momentálně vyprodáno
0 Kč s DPH
(0 Kč/l)
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0005155
Popis a složení

Popis produktu: Kdo by mohl zapomenout na ty žhavé letní dny a  ještě žhavější letní noci plné slibů o neomezených možnostech. Dřít v bezduché práci, abyste si vydělali jen tolik, co pokryje to poslední úžasné dobrodružství ještě předtím, , než začne i „skutečný život“.  Následovaní svého srdce kdovíkam s kdovíkým a být si jistý, že to všechno vyjde. Jako pocta těm nekonečným létům mládí přichází Ultra Red: lehký, řízný a osvěžující, bez kalorií a cukru.

Složení: Voda, Kyselina (kyselina citrónová), Oxid uhličitý, Taurin (0,4%), Regulátor kyselosti (citronany sodné), Extrakt z kořene ženšenu (0,08%), Konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), Sladidla (sukralosa, acesulfam K), Aromata, Kofein (0,03%), Zahušťovadlo (pektiny), Stabilizátory (arabská guma, glycerolestery dřevných pryskyřic), L-karnitin-L-vinan (0,015%), Vitamíny (B3, B5, B6, B12), Chlorid sodný, Barvivo (E120), D-glukuronolakton, Extrakt ze semen guarany (0,002%), Inositol. Se sladidly.

Alergeny: Neuvádí se

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Ačkoliv se snažíme, aby zde uvedené informace byly správné a vždy aktualizované, doporučujeme Vám si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat pouze na zde uvedené informace.

Obrázky jednotlivých produktů jsou pouze ilustrační a mohou se tak lišit od skutečných produktů, které jsou aktuálně skladem či budou naskladněny.