Hamé DŽEM Jahůdka 300g

Hamé DŽEM Jahůdka 300g Momentálně vyprodáno
0 Kč s DPH
(0 Kč/Kg)
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0005063
Popis a složení

Popis produktu: Džemy vynikají jedinečnou harmonií chutí a vůní létem prosluněného ovoce. Základem pro jejich výrobu je kusové ovoce, dodávané především prostřednictvím pulpy (mražením konzervované kusové ovoce nebo jeho části). Díky své méně tuhé konzistenci se hodí nejen k namazání na pečivo, palačinky nebo lívance, ale i k promazávání kynutých, třených a piškotových moučníků, perníků či dozdobení dezertů. Výrobek obsahuje zbytkový konzervant (oxid siřičitý) ze suroviny. Ve 100 g výrobku je obsaženo 60 g přírodních sladidel. Pro výrobu 100 g hotového výrobku bylo použito 35 g ovoce.

Složení: Cukr, jablka (20 % hm.), jahody (15 % hm.), voda, bezinky na úpravu barvy, regulátor kyselosti: kyselina citronová, želírující látka: pektin, koncentrát z černé mrkve, aroma.

Výživové hodnoty na 100g:
energetická hodnota (kJ) 1024
energetická hodnota (kcal) 241
tuky (g) 0,1
z toho nasycené mastné kyseliny (g) 0,0
sacharidy (g) 59,9
z toho cukry (g) 59,3
bílkoviny (g) 0,1
sůl (g) 0,0


Alergeny:
Neuvádí se

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Ačkoliv se snažíme, aby zde uvedené informace byly správné a vždy aktualizované, doporučujeme Vám si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat pouze na zde uvedené informace.

Obrázky jednotlivých produktů jsou pouze ilustrační a mohou se tak lišit od skutečných produktů, které jsou aktuálně skladem či budou naskladněny.