Dobrá voda neperlivá 0,5l

Dobrá voda neperlivá 0,5l Momentálně vyprodáno
0 Kč s DPH
(0 Kč/l)
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0001174
PoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradkaPoděbradka
Popis a složení

Popis produkru: Dobrá voda neperlivá je díky svému složení vhodná pro přípravu kojenecké stravy. Pro každodenní pitný režim a pro celou rodinu. Dobrá voda se rodí v panenské přírodě Novohradských hor. Díky nízkému obsahu minerálů je naší nejlehčí minerální vodou. Zažijte pocit lehkosti a znovuzrození každý den. Název zdroje a lokalita: Dobrá Voda, Byňov.

Výživové hodnoty:

 

 

 Kationty (mg/l):

 

 Na⁺

 11,3

 K⁺

 10,7

 Mg²⁺

 8,6

 Ca²⁺

 6

 Anionty (mg/l):

 

 HCO₃-

 111

 SO²₄-

 2,03

 CI-

 1,01

 F-

 0,7

 NO₃-

 <0,5

 NO₂-

 <0,01

 Obsah celkových rozpuštěných látek 104 mg/l

 

 

Bio: Ne

Lepek: Ne

Dia: Ne

Český výrobek: Ano

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Ačkoliv se snažíme, aby zde uvedené informace byly správné a vždy aktualizované, doporučujeme Vám si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat pouze na zde uvedené informace.

Obrázky jednotlivých produktů jsou pouze ilustrační a mohou se tak lišit od skutečných produktů, které jsou aktuálně skladem či budou naskladněny.