Chipsy-snack Pom-Bär Original 50g

Chipsy-snack Pom-Bär Original 50g Momentálně vyprodáno
0 Kč s DPH
(0 Kč/Kg)
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0000456
IntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnackIntersnack
Popis a složení

Popis produktu: Smažený bramborový snack solený. Křupavý bramborový snack ve tvaru medvídků. Je připraven na kvalitním slunečnicovém oleji s použitím těch nejlepších surovin, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována. Tak neváhejte a ochutnejte medvídky POM-BÄR. Pom-Bär je křupavý bramborový snack s jemnou chutí, vyvinutý speciálně pro děti. Je připraven na vysoce kvalitním slunečnicovém oleji s použitím těch nejlepších surovin, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována. Bez umělých barviv, bez přidaných konzervantů a umělých zvýrazňovačů chuti.

Alergeny: Obsahuje sóju.

Výživové hodnoty:

 

Ve 100 g výrobku:

V jedné porci:

 Energetická hodnota

 2 144 kJ / 513 kcal

 643 kJ / 154 kcal

 Tuky

 28 g

 8,4 g

 - z toho nasycené mastné kyseliny

 2,5 g

 0,8 g

 Sacharidy

 61 g

 18 g

 - z toho cukry

 1,2 g

 0,4 g

 Bílkoviny

 3,1 g

 0,9 g

 Sůl

 2,2 g

 0,7 g

 Jód

 24 µg

 7,2 µg

 

Bio: Ne

Lepek: Ne

Dia: Ne

Český výrobek: Ne

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Ačkoliv se snažíme, aby zde uvedené informace byly správné a vždy aktualizované, doporučujeme Vám si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat pouze na zde uvedené informace.

Obrázky jednotlivých produktů jsou pouze ilustrační a mohou se tak lišit od skutečných produktů, které jsou aktuálně skladem či budou naskladněny.