Adriana Funghetto těstoviny semolinové sušené 500g

Adriana Funghetto těstoviny semolinové sušené 500g Momentálně vyprodáno
0 Kč s DPH
(0 Kč/Kg)
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0005497
Popis a složení

Popis produktu: Pšeničná mouka Jen 100% semolina, nebo-li kvalitní mouka ze speciální tvrdé pšenice (triticum durum) zaručuje, že těstoviny z této nejkvalitnější mouky se i při překročení doporučené doby varu nerozvaří a po vychladnutí se neslepí. Věříme, že jídlo by nemělo sloužit jen pro zahnání hladu, ale měli bychom se po něm cítit dobře a mělo by přinést povznášející pocit příjemného „uspokojení“. Večeře by neměla být pouze krátký závěr dne, ale měla by být zároveň i příležitost k tomu se setkat s blízkými lidmi a přáteli a společně si jídlo náležitě užít. Styl může mít každý, jde o to objevit ten Váš. Každý z nás rád objevuje nové chutě a získává nové zkušenosti. Poznejte proto nejširší portfolio kvalitních těstovin Adriana, které nabízí 19 tvarů těstovin v novém stylovém balení. Značka těstovin ADRIANA byla zvolena vítězem „VOLBA SPOTŘEBITELE 2013“ v kategorii těstovin.

Alergeny: Může obsahovat: Pšeničná mouka, pšeničný lepek a sušená vejce.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Ačkoliv se snažíme, aby zde uvedené informace byly správné a vždy aktualizované, doporučujeme Vám si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat pouze na zde uvedené informace.

Obrázky jednotlivých produktů jsou pouze ilustrační a mohou se tak lišit od skutečných produktů, které jsou aktuálně skladem či budou naskladněny.